Język:

Sukcesja

Ostatnie dwie dekady to czas intensywnego rozwoju polskich firm, także rodzinnych. Ich twórcy stoją dziś przed trudnymi decyzjami związanymi z przekazywaniem zarządzania i przygotowywaniem następców. Część z nich wprowadza do biznesu swoje dzieci, część decyduje się na inne formy sukcesji: menedżerską, kapitałową. Program „Sukcesja” koncentruje się na wyzwaniach związanych z oddawaniem kompetencji w firmach i instytucjach młodszemu pokoleniu. Popularyzuje udane przykłady sukcesji w Polsce i za granicą, stwarza platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń na ten trudny temat.

Program „Sukcesja” jest realizowany przez ośrodek THINKTANK od 2012 roku. Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie wealth management i prawa spółek, instytucjami finansowymi oraz właścicielami polskich przedsiębiorstw zrzeszonymi w Inicjatywa Firm Rodzinnych. Realizujemy debaty i konferencje, cykle spotkań z przedsiębiorcami, a także warsztaty i szkolenia w różnych miastach Polski. Opracowujemy specjalne publikacje poświęcone sposobom sukcesji oraz „case studies” udanych przypadków.

Raport Dobra sukcesja
Raport Sukcesja jako projekt i proces

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności