Język:

 Polecamy

5 kwalifikacji cyfrowych w systemie ZSK!

Wdrażany obecnie Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK) powiększył się o 5 kwalifikacji rynkowych związanych z cyfryzacją. Można już uzyskać m.in. certyfikaty dotyczące tworzenia witryn internetowych, odzyskiwania danych z dysków twardych oraz projektowania grafiki komputerowej. ZSK aktywnie odpowiada na zmiany zachodzące na rynku pracy i w światowej gospodarce.

System pozwala na weryfikację umiejętności, które nabywane są przez całe życie, także w toku samodzielnej nauki. Rynek pracy pokazuje, że często posiadamy wiedzę i umiejętności w jakimś zakresie, nie mając jednocześnie formalnego potwierdzenia tego stanu rzeczy. Stanowi to utrudnienie podczas rekrutacji – zarówno po stronie pracownika, jak i pracodawcy, który oczekuje klarownej informacji na temat kompetencji danej osoby. Jest to wyraźnie widoczne w szeroko pojętej branży IT. Naprzeciw potrzebom rynku wychodzi właśnie Zintegrowany System Kwalifikacji, który ma przynieść wymierne korzyści wszystkim zaangażowanym stronom.

więcej >

Konferencja dla Liderów Biznesu

VI edycja wydarzenia
28 lutego 2019, Warszawa

28 lutego w Warszawie odbędzie się VI edycja Konferencji dla Liderów Biznesu. To jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce skierowane do kadry zarządzającej i właścicieli firm. Skupimy się na przywództwie oraz człowieku i technologii w kontekście czekających nas biznesowo i społecznie wyzwań związanych z transformacją cyfrową. Konferencja stanowi wyjątkowe połączenie przywództwa oraz dobrostanu i sztucznie dzielonych obszarów życia, w myśl tezy, że mamy jedno życie w różnych rolach. 

więcej >

Kongres For Social Media 2019

22 stycznia 2019, Warszawa

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Kongresu For Social Media, który odbędzie się 22 stycznia 2019r. w Warszawie. Kongres for Social Media to wydarzenie dla osób, które w codziennej pracy biorą odpowiedzialność za sukcesy i porażki z działań firmy w mediach społecznościowych. 

więcej >

Jutronauci 2018

Wielki Finał
17 listopada 2018, Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Przyjdź, posłuchaj o przyszłości i porozmawiaj o niej z robotami. Poczuj się jak w kosmosie i zobacz futurystyczną sztukę. Poznaj Jutronautów i zadaj im nurtujące cię pytania o przyszłość. Finał to wyjątkowa okazja do posłuchania Jutronautów. To nieprzeciętni ludzie - zarówno ci, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, jak ci, którzy mają już za sobą wielkie dokonania. Porozmawiają m.in. o relacji człowieka z robotem, starzejącym się społeczeństwie, zmianach klimatu, sztuce przyszłości, więzieniach na Marsie czy przymusowej pracy na YouTube. W trakcie Finału ogłosimy również wyniki konkursu stypendialnego „Bilet za horyzont”.

więcej >

INTERNETOWA MAPA MAREK

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR uruchomiło - Internetową Mapę Marek. Nowe narzędzie pozwala na wyszukanie i poznanie firm z sektora MŚP, wyróżniających się na tle regionu i kraju.

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR wraz z Małopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan realizują projekt pn. „Zwiększenie konkurencyjności małopolskich marek na rynkach zagranicznych” współfinansowany ze środków unijnych. Przedsięwzięcie realizowane jest w terminie od 01.09.2016 r. do 31.08.2019 r.

więcej >

Executive Master of Business Administration i Executive Doctor of Business Administration

Oferta studiów podyplomowych w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk

Globalna gospodarka stawia nieustannie nowe wyzwania i zadania przed kadrą kierowniczą oraz wymaga podnoszenia i doskonalenia umiejętności kadry zarządzającej organizacjami gospodarczymi, instytucjami państwowymi, czy też o charakterze lokalnym. Wielu menedżerów odczuwa brak nowoczesnej wiedzy między innymi z zakresu finansów, zarządzania i marketingu, negocjacji. Dlatego studia EMBA stały się niezbędnym etapem w karierze zawodowej. Program studiów EMBA jest dziełem autorskim, który stanowi odpowiedź na zmiany rynkowe (obecne i przyszłe) w Polsce oraz w skali międzynarodowej. Ulega on nieustannym przeobrażeniom, stąd ciągle jest aktualny, a absolwenci tych studiów, już w trakcie ich trwania, wykorzystują zdobytą wiedzę i kompetencje w praktyce gospodarczej. Jednocześnie program studiów, organizowanych przez INE PAN, spełnia wszelkie standardy studiów MBA w skali międzynarodowej.

Studia EDBA są formą synergii dwóch światów kształcenia – MBA i doktoratu. Po pierwsze, rozwijają wiedzę i umiejętności menedżerskie zarządzającej kadry kierowniczej. Uczą wykorzystywać teoretyczną wiedzę do rozwiązywania praktycznych problemów firm. Po drugie, przygotowują do sformułowania problemu badawczego i napisania rozprawy doktorskiej odwołującej się do doświadczeń biznesowych.

więcej >

AKADEMIA LIDERÓW MIAST PRZYSZŁOŚCI

Warsztaty skierowane były  do samorządowców, którzy na co dzień poszukują korzystnych rozwiązań dla mieszkańców oraz rozumieją potrzebę stałego doskonalenia umiejętności. Spotkanie „OCHRONA ŚRODOWISKA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ” były merytorycznym zastrzykiem wiedzy z zakresu obecnych na rynku rozwiązań dotyczących ograniczenia konsumpcji energii oraz dbałości o środowisko oraz okazją do poznania aktualnych trendów i rozwiązań w Europie i na świecie , których stosowanie zmniejsza emisje CO2, poprawia energooszczędność, a równocześnie wpływa na poprawę stanu zdrowia i zadowolenia lokalnych społeczności, przynosząc jednocześnie wymierne korzyści finansowe dla samorządów. 

więcej >

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności