Język:

Polecamy

Konferencja Inwestycje Level UP! Toruń 2018

20 listopada 2018, Toruń

Wydarzenie skierowane jest do samorządowców, przedstawicieli biznesu, inwestorów, organizacji pozarządowych, środowiska akademickiego, pracowników naukowych oraz innych podmiotów i grup, w tym także ruchów miejskich – stanowiących istotny element wsparcia działań rozwoju dla każdej przestrzeni miejskiej, a przede wszystkim jej mieszkańców. Ufamy, iż dyskusja w szerokim gronie ekspertów pozwoli na uwzględnienie różnego puntu widzenia na kwestie nowoczesnej przestrzeni miasta Torunia i jego rozkwitu.

więcej >

Kongres Consumer Finance 2018

XIV edycja wydarzenia
6-7 grudnia 2018, Centrum Giełdowe Warszawa

Od kilkunastu lat Kongres Consumer Finance to największe branżowe forum dyskusyjne o wyzwaniach, problemach i perspektywach rynku consumer finance. Do udziału w Kongresie zapraszamy kadrę zarządzającą banków, instytucji ubezpieczeniowych, firm pośrednictwa i doradztwa finansowego oraz instytucji świadczących usługi dla sektora przedsiębiorstw finansowych.

więcej >

Impact fintech’18

Rewolucja cyfrowych finansów rodzi się tutaj
28-29 listopada 2018, Łódź

W listopadzie do Łodzi zjadą się globalni liderzy świata na styku finansów i technologii. Agenda to dziesiątki wystąpień, dyskusji moderowanych i prezentacji wyróżniających się start-upów. Tam poznamy też m.in. szczegóły strategii fintechowej dla Polski oraz założenia biało-czerwonej piaskownicy regulacyjnej.

więcej >

Kongres Bankowości Detalicznej

XI edycja wydarzenia
21-22 listopada 2018, Warszawa

Kongres Bankowości Detalicznej w ciągu dziesięciu minionych edycji stał się najważniejszą platformą merytorycznej dyskusji o perspektywach rozwoju bankowości detalicznej w Polsce. Kongres jest swoistym branżowym think tankiem obejmującym debaty, rekomendacje i publikacje. Eksperci związani z Kongresem uczestniczą także w międzynarodowych konsultacjach dotyczących bankowości detalicznej i przedstawiają stanowiska specjalistów z polskiego sektora bankowego. 

więcej >

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności