Język:

Polecamy

Nowy numer magazynu THINKTANK

Lato 2018
Temat numeru poświęciliśmy budowaniu nowoczesnych marek. Bez rozpoznawalnego brandu trudno bowiem wojować na arenie międzynarodowej. Promocji potrzebuje również marka Polska. W tym numerze magazynu THINKTANK znajdą Państwo ponadto opis najważniejszych trendów: wciąż kluczowe znaczenie ma odpowiedzialne przywództwo i umiejętność działania w czasach ciągłych zmian. Piszemy także o nowych wymiarach strategii błękitnego oceanu oraz future of food. Z kolei sekcja na temat kultury to podsumowanie debat prowadzonych przez THINKTANK na temat przyszłości kultury. 

więcej >

Agility BY Design: Elite Performance Summit

24-26 października 2018, Warszawa

Jak osiągać sukcesy i poprawiać wyniki - osobiście i jako lider zespołu? Jak budować nawyki, które poprawiają koncentrację i efektywność pracy? Jak mądrze rozwijać siłę wewnętrzną i odporność na stres? Jak stworzyć kulturę organizacyjną, która poprawi wydajność i przyciągnie najbardziej utalentowanych pracowników? Jak zaprojektować środowisko pracy spójnie z nowymi trendami i co zrobić, aby zmiany zostały pozytywnie przyjęte i wdrożone? Dlaczego kobiety odgrywają tak ważną rolę w przekształcaniu dzisiejszych organizacji? W jaki sposób kobiety kreują transformację otoczenia biznesowego?

więcej >

Konkurs "Bilet za horyzont"

Zgłoszenia do 21 października 2018

„Bilet za horyzont" jest integralną częścią projektu Jutronauci. To okazja do zrealizowania własnego projektu ze wsparciem doświadczonych mentorów, specjalistów w swoich dziedzinach, którzy już dziś kreują naszą przyszłość. Uczestnicy konkursu aplikują do wybranych przez siebie mentorów i nagrody (stypendium), która wiąże się z wykorzystaniem wiedzy, doświadczenia, czasu i uwagi mentorów. Są to zatem masterclasses, praktyki, spotkania w środowisku, w którym mentorzy obracają się na co dzień. Mentorzy dokonają analizy projektów, a następnie wybiorą zwycięskie osoby, które wesprą swoim doświadczeniem.

więcej >

WOLVES SUMMIT

23 - 24 października 2018, Warszawa

Ósma edycja Wolves Summit, międzynarodowej konferencji dedykowanej innowacjom w technologii, wraca do Warszawy 23-24 października 2018 r. To konferencja skupiająca startupy ,inwestorów i korporacje z całego świata. Tym razem wydarzenie skupia się na kilku sektorach i trendach, istotnych dla rozwoju technologii i co za tym idzie, wszystkich aspektów życia.

więcej >

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności