Język:

Polecamy

II Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia

11-12 czerwca 2019, Łódź

Kongres adresowany jest do wszystkich, którzy chcą budować wartościowe relacje z pacjentami, otoczeniem biznesowym oraz wewnątrz organizacji działających w obszarze ochrony zdrowia. Szczególnie do przedstawicieli jednostek podległych i nadzorowanych przez Ministerstwo Zdrowia, rzeczników prasowych, pełnomocników ds. praw pacjenta oraz osób zajmujących się promocją zdrowia w szpitalach. Także do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizatorów kampanii profilaktyki zdrowotnej, organizacji pozarządowych, przedstawicieli organizacji pacjenckich oraz uczelni medycznych.

więcej >

VI Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty

Najważniejsze spotkanie liderów świata samorządu, oświaty, kultury, sportu
21-22 maja 2019, Lublin

VI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI po raz kolejny odbędzie się 21-22 maja 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI to dwa dni wykładów w gronie doświadczonych ekspertów i starannie dobranych wystawców.

- 2 DNI PANELI DYSKUSYJNYCH I DEBAT
- 4 KONFERENCJE
- 20 PANELI
- 80 PRELEGENTÓW
- 350 UCZESTNIKÓW

więcej >

INFOSHARE 2019

8-9 maja 2019, Gdańsk

Infoshare to największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich są startupperzy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. Dwa dni konferencji to 9 tematycznych scen, 200 prelegentów, ponad 150 wystąpień oraz imprezy towarzyszące, które są okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Infoshare to również przestrzeń do rozwoju dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Speed Dating pozwala na umówienie indywidualnych spotkań z inwestorami, Startup Expo umożliwia zaprezentowanie swojego rozwiązania na dedykowanym stoisku, a Startup Contest każdego roku gromadzi ponad 500 startupów walczących o nagrodę główną - 20 000 EUR.

więcej >

MISTERIA PASCHALIA 2019

15-22 kwietnia 2019, Kraków

Festiwal Misteria Paschalia to jeden z najważniejszych festiwali poświęconych muzyce dawnej na świecie. Organizowany jest w Krakowie od 2004 roku jako najważniejsze artystyczne wydarzenie okresu Wielkiego Tygodnia w Polsce. Dzięki staraniom organizatorów na festiwalu prezentowany jest unikalny repertuar, jako że w warstwie programowej eksplorowane są przede wszystkim dzieła rzadko prezentowane lub wykonywane współcześnie po raz pierwszy – czy to w Krakowie, czy w Polsce, czy nawet na świecie. Cechy festiwalu to przede wszystkim konsekwentnie budowany wizerunek, przemyślany program, spójna idea prezentowania muzyki związanej z Wielkim Tygodniem i Wielkanocą wykonywanej przez uznanych mistrzów i interpretatorów nurtu historycznego. Festiwal od początku łączy trzy bogate w tradycję wykonawczą epoki w historii muzyki: średniowiecze, renesans, barok, sięgając także niekiedy do wczesnego klasycyzmu.

więcej >

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności